У Львові відтворили перший в українській історії футбольний матч

У Львові відтворили перший в українській історії футбольний матч

02.05.2018 21:11
Зображення 1 / 10 Використовуйте клавіші для перегляду
Сьогодні, 2 травня, у Львові, у Стрийському парку, відтворили перший футбольний матч в українській історії, який відбувся у місті 14 липня 1894 року. Обидві команди – сформовані збірні дітей зі Львова та Кракова - перевдягнулися в ретро-форми та зіграли між собою ретро-м'ячем.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Спортивний журналіст Іван Яремко розповів, що тоді футболісти обидвох команд товариства «Сокола» зі Львова та Кракова навіть правил не знали та й не вміли добре копнути по м’ячу. А стадіон збудували спеціально до події. Він вміщував понад 7 тисяч глядачів. Історичний матч закінчився перемогою львів’ян з рахунком 1:0. На реванш гості з Кракова чекали 12 років, однак у наступному матчі знову програли.

У цьому матчі, який зіграли між собою діти зі Львова та Кракова, сильнішого не виявили: зіграли в нульову нічию. До слова, перед грою їм нагадали історію виникнення зародження футболу у Львові.

А вже завтра, 3 травня, львівський спортивний клуб «Погань» спільно зі спортивними діячами Кракова проведуть дитячий футбольний турнір. Участь у ньому візьмуть такі команди: «Вісла» Краків, «Гарбарня» Краків, Футбольна Академія «21», «Погонь» Львів, «Галичина» Львів, «Рух» Винники-Львів.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm