Вчені виявили у недоношених дітей одну спільну особливість

Вчені з Університету Уоріка в Великобританії з'ясували, що дітей, які з'явилися на світ завчасно, гірше приймають їх ровесники, тобто недоношені на початку життя мають менше друзів.

Однак ці діти швидко «доганяють» більш товариських однолітків, і в майбутньому кількість друзів у них вже не відрізняється від аналогічного показника у тих, хто з'явився на світ вчасно. В середньому, недоношені діти відновлюють цей показник до восьми років, пише «Сегодня».

Такий висновок вчені зробили на основі аналізу понад тисячі дітей, народжених у Німеччині. З них 179 з'явилися на світ недоношеними, тобто раніше 32-го тижня вагітності, 737 з'явилися на світ від 32-го до 36-го тижня, що раніше терміну, але не вважається патологією. Решта дітей народилися в період з 37-ї по 41-й тиждень, тобто в термін.

Спостереження показали, що недоношені діти не страждають на порушення неврологічного плану. Однак рівень соціального сприйняття серед ровесників у них був нижчий, ніж у малюків, що з'явилися на світ вчасно. Втім, до восьми років або до початку навчання в школі за кількістю друзів всі діти приблизно відповідали один одному.

 

«Вголос»

Теги: вчені, діти

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm