Українські бойові дельфіни у Севастополі відмовились підкорятися окупантам і загинули від голоду

Українські бойові дельфіни у Севастополі відмовились підкорятися окупантам і загинули від голоду

Після анексії Кримського півострова бойові дельфіни, які належали Військово-морським Силам Збройних сил України та перебували у Севастополі, відмовилися підкорятися російським окупантам, відмовилися від їжі і загинули від голоду.

Про це повідомив постійний представник президента України в Автономній Республіці Крим Борис Бабін, пише «Обозреватель».

За словами Бабіна, «дресировані ВМС в Севастополі дельфіни контактували зі своїми тренерами через спеціальні свистки. Росіяни отримали ці свистки і все інше спеціальне майно відповідної військової частини, але дресировані тварини відмовилися не тільки взаємодіяти з новими російськими тренерами, але відмовилися від їжі і через певний період часу загинули».

«Дуже сумно, що вкрай багато українських військових, які в 2014 році дислокувалися в Криму, поставилися до питання присяги і вірності прапору значно гірше, ніж ці дельфіни», – наголосив постпред президента.

Він також розповів про те, що станом на 2018 рік Військово-морські сили України не провадять жодної практичної чи науково-дослідної роботи з використання морських ссавців.

«Військові частини, які займалися цим, вийшли з окупованого Криму без майна і тварин», – уточнив Бабин.

Як відомо, у вересні 2014 року так званий в.о. губернатора Севастополя Сергій Меняйло заявив про те, що кримський державний океанаріум, де проходять підготовку бойові дельфіни, повністю підпорядкований Міноборони Росії.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram