У Львові націоналісти масово роздали червоно-чорні стрічки (ФОТО)

На вулицях Львова свободівці роздали червоно-чорні стрічки та закликали львів'ян прийти на наступну сесію міської ради 22 березня.

Про це повідомляє Львівська міська організація ВО «Свобода» на своїй сторінці у Фейсбук

«Влада Львова цурається прапора Бандери, проте львів‘яни - демонструють протилежне», - йдеться у дописі.

Свободівці закликали львів’ян прийти 22 березня о 9:00 на наступну сесію Львівської міськради та нагадати владі міста, що «Львів - це справжній Бандерштат».

Зазначимо, що 15 лютого Андрій Садовий на сесії ЛМР протягнув ухвалу свого заступника Андрія Москаленка, яка регулює використання державного прапора та забороняє вивішування на адмінбудівлях Львова червоно-чорного стягу.

Відтак ухвалою Москаленка депутати Львівської міськради заборонили вивішувати на адмінбудівлях Львова червно-чорний прапор.

«У визначених місцях постійного вивішування Державного прапора України у м. Львові вивішувати виключно Державний прапор України», – йдеться у рішенні.

Садовий лише «дозволив» у визначені свята на території Львова використовувати червоно-чорний прапор.

«Віддаючи шану Героям різних етапів національно-визвольних змагань за Незалежність України, рекомендувати під час проведення відповідних урочистих та пам'ятних заходів використання на території м. Львова символіки Збройних сил України, добровольчих батальйонів та історичної символіки, зокрема червоно-чорного прапора Організації Українських Націоналістів, символів Української Повстанської Армії, Української Військової Організації, Українських Січових Стрільців, символіки українських військово-спортивних товариств, козацької символіки», – йдеться в ухвалі.

Натомість, в ухвалі, яку пропонувала депутат Львівської міської ради від ВО «Свобода» Мар'яна Батюк, йшлось про те, щоб:

Затвердити перелік дат, пов'язаних із визначними подіями національно-визвольної боротьби та вшанування пам'яті борців за незалежність України, у які поруч з Державним прапором України вивішується червоно-чорний прапор національно-визвольної боротьби українського народу на території м. Львова.

Встановити такі місця вивішування червоно-чорного прапора національно-визвольної боротьби українського народу: вежа міської ради на пл. Ринок, 1; будівлі районних адміністрацій міської ради; щогла оглядового майданчика на Високому замку; будівлі комунальних підприємств, установ та організацій на території м. Львова; рекомендувати керівникам підприємств, установ і організацій, незалежно від форм власності, вивішувати поруч з Державним прапором України червоно-чорний прапор національно-визвольної боротьби українського народу у дні, перелічені у додатку до цієї ухвали.

Цю ухвалу, як писав «Вголос», не прийняли.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram