У Львові є місце для вулиці поляку але немає для загиблого учасника війни на Донбасі

У Львові є місце для вулиці поляку, але немає для загиблого учасника війни на Донбасі

Львівська міська влада досі не може перейменувати у місті вул. Металістів іменем учасника війни на Донбасі, який у 2014 р. загинув у бою з російським окупантом, підполковника 24-ї Окремої механізованої бригади Владислава Веливка. Основним аргументом Управління культури Львівської міської ради було те, що подібні перейменування слід проводити після закінчення АТО.

Журналістам «Вголосу» вдалось отримати відповідь на звернення депутата Львівської міської ради від ВО «Свобода» Дмитра Чуниса щодо вищезазначеного перейменування вулиці. У відповіді чиновники Андрія Садового, зокрема, зазначили:

«На жаль, допоки ситуація на Сході України залишається нестабільною, важко спрогнозувати динаміку необхідності зміни назв вулиць у місті Львові… Комісія вважає, що перейменування вулиць, пов’язані з подіями і персоналіями АТО, потребують осмислення, обговорення з громадськістю та прийняття зваженого рішення після стабілізації ситуації на Сході України».

Владислав Веливка разом із сім’єю проживав саме на вул. Металістів.

Дмитро Чунис звернувся щодо перейменування вулиці на сесії Львівської міської ради ще 20 жовтня 2016 р., однак вулиця і досі «гордо» носить ім’я «Металістів».

Нагадаємо, що у листопаді цього року Андрій Садовий, щоб вкотре «догодити» Польщі ‒ вирішив перейменувати одну з вулиць у Львові іменем польського історика та політика Яцека Куроня.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram