У Львівському інституті «Університет банківської справи» триває Тиждень грошей

Всесвітній тиждень грошей (Global Money Week ), що розпочався з цього понеділка у Львові - це щорічна глобальна ініціатива, яка відбувається щороку у 130 країнах.

У межах Global Money Week - світові й регіональні акції та заходи, які допоможуть дізнатися більше про гроші і заощадження, про те, як заробляти, вести бізнес.

Мета Global Money Week - звернути увагу громадськості на фінансову освіту і фінансову грамотність, за допомогою веселих та інтерактивних заходів, проектів та презентацій розповісти дітям та молоді про всі аспекти, пов'язані з грошима.

Упродовж п’яти років Україна та Львівський університет банківської справи (УБС), що на проспекті Чорновола, 61,  бере участь у цій міжнародній просвітницькій ініціативі . Саме цього у виші відбудуться різноманітні заходи: вікторини, ділові ігри, зустрічі, екскурсії, круглі столи, змагання з фінансової обізнаності, мета яких привабити увагу дітей та молоді до важливості фінансової грамотності.

Зокрема, нині, 13 березня, львівські школярі зможуть взяти участь в інтерактивній грі «Фінансовий брейн-ринг» та «Успішний фінансист», а третьокурсники інституту - позмагатися у фінансовому квесті. Учні Миколаївської гімназії запрошені на тренінг-гру «Заощадження», а учні Львівського економічного ліцею 16 березня візьмуть участь у грі «Успішний фінансист».

Нагадаємо, вчора Львівський інститут УБС розпочав заходи Всесвітнього тижня грошей (Global Money Week) в Україні. 12 березня студенти зустрілися з успішними випускниками Львівського інституту УБС, які поділилися власними рецептами досягнення успіху у професії. Як стати працівником однієї з успішних ІТ компаній України розповіла студентам Юлія Веренько, випускниця 2003 року, яка сьогодні займає посаду project manager в Softserve.

Ольга Нікуліна – суддя міжнародного класу, член суддівського комітету федерації України з карате (єдина жінка з п’яти суддів такого класу у світі), випускниця Львівського інституту УБС 2005 року на власному прикладі показала, що справа, яка не була для неї профільною за освітою, стала справою життя.

Колаж Вікторії Боруцької.

 


КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm