У Львівській облраді опозиційні партії підтримують уряд Гройсмана - депутат ФОТО

У Львівській облраді «опозиційні» партії підтримують уряд Гройсмана, - депутат (ФОТО)

18.04.2018 18:57
Зображення 1 / 8 Використовуйте клавіші для перегляду
Не тільки владні фракції у Львівській обласній раді, а й представники так званих опозиційних політичних сил не наважуються критикувати роботу уряду.

Про це заявив 18 квітня 2018 року депутат від ВО «Свобода» Андрій Чад, коментуючи голосування (на фото) щодо заяви з приводу двох років діяльності уряду Гройсмана, передає прес-служба партії

«З ініціативи фракції до порядку денного було внесено заяву з критикою діяльності чинного уряду. Тільки сліпий не бачить, як знизився рівень життя більшості українців, люди втікають за кордон. Однак більшість депутатів обласної ради не підтримали цю заяву, причому не голосували за неї й депутати так званих опозиційних сил», - наголосив депутат.

У  заяві йдеться, що в державі керує влада, яка не здатна здійснити реформи, зрештою, не зацікавлена в цьому, бо їй вигідно живитися із корупції, «розпилювання» бюджету, застосовуючи тіньові схеми. Усі галузі розподілені між олігархами, які висмоктують з них всі соки, наживаються на праці українців та обкрадають державу.  

«Насправді це дуже тривожна ситуація, наслідки якої можуть бути катастрофічними. Так не повинно бути в нашій країні, яка має всі шанси стати квітучою, розвинутою державою, яку шануватимуть у світі, а громадяни житимуть гідним життям на своїй рідній землі», - йдеться в заяві.  

 

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm