У Києві рекордні затори

У Києві рекордні затори

Згідно з даними сервісу «Google Maps» у Києві сьогодні, станом на 18.00, рівень пробок досяг позначки в 7 балів.

Про це повідомляє УНН.

Традиційно повільно рухаються автомобілі в районі станцій метро «Театральна», «Льва Толстого», «Університет», «Хрещатик», «Майдан Незалежності» і «Палац спорту».

Крім того, є проблеми з рухом на вулиці Велика Житомирська, на вулицях Ярославів Вал і Володимирська і всіх прилеглих вулицях, вулиці Хрещатик в бік Бессарабського ринку. Затор утворився на проспектах Перемоги (від центру і цирку в обидві сторони), на вулиці Олени Теліги (в бік метро «Дорогожичі») та проспекті Степана Бандери в бік Петрівки.

Також є автомобільний затор на Подолі на вулицях Верхній Вал і Нижній Вал і в районі Контрактової площі. Частково ускладнено рух транспорту на вулицях Набережно-Хрещатицька, Набережно-Лугова і Набережно-Рибальська (в бік Подолу). Проблеми спостерігаються на проспекті Валерія Лобановського в районі Совських ставків і в районі Севастопольської площі.

Ускладнено рух на бульварах Дружби Народів і Лесі Українки (в бік Печерського шляхопроводу), а також на Набережному шосе від мосту Метро і до моста Патона.

Проблеми з рухом автомобілів спостерігаються на вулиці Протасів Яр, в районі Індустріального шляхопроводу, на вулиці Саксаганського і Дарницької площі (і прилеглих вулицях). Крім того, є проблеми з рухом на Окружній дорозі (від Теремків і до Жулян в обидві сторони) і в районі Одеської площі, а також на перетині проспекту Науки (а також в бік Південного моста) і вулиці Саперно-Слобідська.

На даний момент рух ускладнений на Південному та Патона мостах.

 

Теги: Київ, затори

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram