У Генштабі ЗСУ запрацювала Рада резервістів

Для понад 140 тисяч військових, які служать в оперативному резерві, запрацювала Рада резервістів. Передбачається, що вона буде збиратися щоквартально.

Про це йдеться на сайті Кабміну

«Зараз ведеться робота щодо переходу від обов’язкової служби у резерві до добровільної із підписанням контракту на службу у військовому резерві. З метою спільного опрацювання шляхів такого переходу, пошуку вагомих стимулів для укладання контрактів на службу у військовому резерві при Генеральному штабі ЗС України створили Раду резервістів Збройних Сил України», - йдеться у повідомленні.

Також зазначається, що з допомогою Ради резервісти зможуть напряму надавати свої пропозиції до керівництва. Також новий орган має допомагати в опрацюванні законодавчих ініціатив та просувати ідею служби у резерві.

«Члени Ради резервістів виконуватимуть представницькі функції Ради на місцях, тобто кожен в своїй області. Вони співпрацюватимуть з військовими комісаріатами, з бригадами та самими резервістами. Таким чином, я думаю, ми покращимо умови проходження служби у військовому резерві, якість підготовки на зборах резервістів, вирішимо кадрові проблемні питання», - говорить заступник голови Ради резервістів молодший лейтенант Мирослав Гай.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram