Таємнича знахідка На Курилах виявили тридцять невідомих раніше морських істот

Таємнича знахідка: На Курилах виявили тридцять невідомих раніше морських істот

На Курилах учені виявили 30 нових для науки видів морських істот. Серед них близько десятка нових видів актиній, не менше восьми нових видів губок, є нові види серед гідроїдних, молюсків та інших груп.

Про це йдеться в статті Тихоокеанського інституту географії Далекосхідного відділення (ТІГ ДВО) РАН, повідомляє 360tv.ru.

Дослідники відзначили, що як мінімум два сімейства морських безхребетних були вперше відзначені в водах Росії. Йдеться про актинії – Акрикоактисі короткоаконтиївому, і гідроїді – Симиліклаві сніжної.

Актинія вперше була описана в 2016 році всього по чотирьох екземплярах з прибережних вод острова Адьяк Алеутської гряди як новий вид, новий рід і нове сімейство. Біля острова Матуа ці актинії знайдені у великій кількості.

Вчені пояснили, що представників цього роду немає на Камчатці, вони вважають за краще жити в чистій воді далеко від материкових стоків. Більш того, у острова Матуа знайшли один вид ехіуріди. Це своєрідні безхребетні тварини, які мають синьо-зелений колір. Цей вид вперше описали в 1946 році.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm