Ситник поскаржився ГПУ на Холодницького – офіційний документ

Ситник поскаржився ГПУ на Холодницького, – офіційний документ

Скарга стосується кримінального провадження щодо НАЗК.

Директор Національного антикорупційного бюро України Артем Ситник написав скаргу на керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького у кримінальному провадженні щодо скандалу, спричиненого заявами екс-голови департаменту фінансового контролю НАЗК Ганни Соломатіної.

Про це йдеться в заяві Ситника на ім'я генпрокурора Юрія Луценка, яка опинилося в розпорядженні ТСН.ua.

Як пояснюють джерела у Генпрокуратурі, Холодницького звинувачують в тому, що він за незрозумілих обставин змінив кваліфікацію кримінального провадження. 

Нагадаємо, раніше екс-голова департаменту фінансового контролю НАЗК Ганна Соломатіна звинуватила своє керівництво у особі Наталії Корчак у фальсифікації висновків перевірки декларацій. За її словами, Корчак давала прямі вказівки щодо перевірки окремих депутатів і фальсифікувала висновки.

Своєю чергою детективи НАБУ відкрили справу за фактом можливого отримання співробітниками НАЗК хабара в особливо великих розмірах. У Національному агентстві з питань запобігання корупції назвали звинувачення очільниці Наталії Корчак у фальсифікації перевірки декларацій «недостовірною інформацією».

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram