Стало відомо скільки коштувала фінам зустріч Трампа і Путіна

Стало відомо, скільки коштувала фінам зустріч Трампа і Путіна

20.07.2018 09:29
Зображення 1 / 3 Використовуйте клавіші для перегляду
Організація зустрічі президентів США та Росія обійшлася фінській скарбниці у понад €4 мільйони.

Вартість організації зустрічі президентів США і РФ Дональда Трампа і Владіміра Путіна в Гельсінкі перевищила чотири мільйони євро. Поки що це попередня оцінка, а підсумкова сума буде названа восени. Про це повідомляє телерадіокомпанія Yle.

Більшу частину суми – близько 2,7 мільйона євро – сплатить МВС Фінляндії. З цих грошей два мільйони витрачено на посилену роботу столичної поліції, решта – на роботу Центральної кримінальної поліції, Поліції безпеки та Прикордонної служби. Оборонним силам за допомогу в охороні міністерство перерахує 400 тисяч євро. Однак у цих розрахунках поки не врахована вартість використання винищувачів і військових вертольотів, а також кораблів військово-морського флоту.

Другий за величиною рахунок – близько 1-1,15 мільйона євро – виставлений міністерству закордонних справ. Найбільша частина цих грошей витрачена на оренду Палацу «Фінляндія» під прес-центр та організацію його роботи: охорону, забезпечення журналістів харчуванням і технічне оснащення.

«МЗС також оплатив частину аеропортових зборів і компенсував витрати на пересування президентів. Це коштувало 150 тисяч євро», – розповідає начальник прес-служби міністерства Вагі Хяккінен.

Ще майже 250 тисяч євро заплатить Канцелярія фінського президента. Ці гроші пішли на розміщення делегації американського президента в Hilton Kalastajatorppa і самого Дональда Трампа в сусідньому гостьовому будинку, що належить державі, на забезпечення каналів зв'язку, організацію харчування та підготовку приміщень для переговорів.

Дешевше всього зустріч Трампа і Путіна обійшлася адміністрації Гельсінкі. Місто витратило на ці цілі приблизно 200 тисяч євро.

Зазначимо, що Дональд Трамп після зустрічі з Владіміром Путіном у Гельсінкі наголосив, що стосунки між США та Росією були найгіршими з можливих, однак зустріч це змінила.

 

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram