«Смерть Росії!» – у Києві «закрили на замок» Російський центр (ВІДЕО)

Сьогодні, 13 січня, члени організації «Чорний комітет» обмотали ланцюгом ворота Російського центру науки і культури в Києві та закрили їх на замок, бо «ця організація є одним з методів поширення російського імперіалізму та загрожує незалежності України».

Про це активісти сповістили у Facebook.

«Активісти «Чорного комітету» закрили Російський центр науки і культури в Києві. Ворота установи було обмотано ланцюгом та закрито замком. Також на установу було наклеєно листівку з гаслом «Смерть Росії!», - вказано у повідомленні.

Комітет заявляє, що Російський центр є «офіційною урядовою організацією РФ, яка займається антиукраїнською пропагандою, проводить курси російської мови, організовує поїздки українських дітей на територію держави-агресора».

«Ця організація є одним з методів поширення російського імперіалізму та загрожує незалежності України», - кажуть активісти.

Раніше члени організації «Чорний комітет» у різдвяну ніч облили червоню фарбою Російський центр науки і культури в Києві.

Нагадаємо, в серпні 2017 року Російський центр науки та культури в Києві відправив близько 70 учнів українських шкіл до Москви та Санкт-Петербурга. Служба безпеки України стверджує, що неодноразово скаржилась Кабміну й РНБО на пропагандистську діяльність цього центру в Україні, але безрезультатно. Водночас у Міністерстві освіти і науки України заявили, що не мають права забороняти подібні ініціативи. Також депутати планували винести на розгляд Верховної Ради законопроект, який заборонить діяльність в Україні Російського центру науки та культури.

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

волог.:

тиск:

вітер:

Завантаження...
RedTram