Рятувати лелек на Львівщині узялися діти ФОТО

Рятувати лелек на Львівщині узялися діти (ФОТО)

21.03.2018 22:20
Зображення 1 / 4 Використовуйте клавіші для перегляду
Учні Погірцівської СЗШІ-ІІІступенів, що у Самбірському районі Львівської області, взялися рятувати лелек, які завчасно повернулися до України.

Про це повідомила у мережі користувачка Оксана Стасишин.

"Сьогодні акція по спасінню лелек продовжувалася. Учні Погірцівськоі СЗШІ-ІІІступенів були ще активнішими. Принесли дуже багато різного зерна, крупів, наварили вдома картоплі, придбали свіжомороженої риби , купили хліба, принесли кілька мішків соломи і сіна, нагрузили 6 санок і пішки вирушили до лелек", - зазначила жінка.

За її словами, у цьому ж районі допомагати птахам узялися діти із місцевого дитсадка та сусідньої школи.

"Дорога була дуже важка, бо санками везти незручно і важко. По дорозі ми зустріли працівників Погірцівського дитячого садочка, які вже верталися від лелек. Нас навздогнали працівники Чайковицької школи, які їхали підводою. Велике їм спасибі, бо вони взяли на підводу найважчу поклажу", - зазначає пані Стасишин.

"Коли ми прибули на місце, то побачили, що лелек було 12-15, - продовжує дописувачка. - Вони були мокрі, з опущеними крилами. Решта лелек порозліталися: одні перелетіли далі за ріку, інші вилітали зі сторони лісу".

"Коли ми були на місці - приїхали працівники Погірцівського вищого професійного училища трактором. Сьогодні всі установи Погірець влючилися до порятунку лелек. Тепер вони не будуть голодні і зможуть погріти свої лапки у соломі чи сіні. Ми будемо з нетерпінням чекати, коли вони прилетять до наших осель", - додала жінка.

Як уже писав "Вголос", мешканці Львівської області об'єдналися задля порятунку лелек. Активісти збирають кошти та закупляють їжу для того, щоб підгодовувати птахів.


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm