Росія готує наступ на Херсонську область - Тимчук

Росія готує наступ на Херсонську область, - Тимчук

Російська Федерація, готуючи низку провокацій та терористичних актів в окупованому Криму, робить це для створення приводу для залучення російських військ до нападу на Херсонську область.

Про це заявив координатор «Інформаційного опору», Дмитро Тимчук на своїй сторінці у Facebook.

Він зауважив, що критична економічна, екологічна ситуація на півострові та утиски населення російськими силовиками серйозно впливають на соціально-політичну ситуацію в Криму.

«У зв'язку з цим, Кремль розглядає варіант створення передумов введення більш жорсткого поліцейського режиму в Криму і створення штучного приводу для залучення ЗС РФ, а також ескалації російсько-української війни з захопленням частини південно-східної території Херсонської області»,– наголосив Тимчук.

Крім того, нардеп додав, що через підконтрольні Кремлю ЗМІ починається кампанія по формуванню громадської думки про існуючу загрозу в окупованому Криму. Це, на думку Тимчука, може створити штучний привід для застосування російських військ для захоплення Херсонщини.

Як повідомляв «Вголос», спецслужби Росії розглядають можливість проведення в кінці липня - початку серпня 2018 року низки провокацій в окупованому Криму.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram