Родина нового омбудсмена має бізнес в анексованому Криму, – ЗМІ (ВІДЕО)

Новопризначена Уповноважена з прав людини Людмила Денісова є однією з контролерів компанії, що після анексії Росією півострова була перереєстрована на російську податкову.

Про це повідомляє Bihus.Info.

Її доньки також значаться серед засновників ще п'яти кримських компаній.

Як стверджує видання, до анексії півострова Людмила Денісова володіла чвертю будівельної компанії «Кримзалізобетон». 12 січня 2015 року вона була перереєстрована в окупованому Сімферополі за російським законодавством. Її засновником в Єдиному держреєстрі юросіб Російської Федерації значиться українська ТОВ «Тріора», 25% статутного капіталу якої внесла Людмила Денісова. Також серед засновників «Тріори» значаться ще два колишніх народних депутати від партії «Батьківщина» Сергій Веліжанський і Андрій Сенченко.

У листопаді 2014 року на російську податкову була перереєстрована ще одна компанія, пов'язана з Денісовою – «Севастопольмарінсервіс». Щоправда, на місце омбудсмена у складі засновників увійшла її донька Олена Титаренко. Окрім цього, Олена Титаренко є співвласницею кримських ООО «Промтекстиль», «Бизнес Альянс» і «Дигаймер», які займаються виробництвом тканин, будівництвом і орендою нерухомості. Молодша донька Денісової Олександра Квітко теж володіє половиною ООО «Фирма Д.Э.В.», що спеціалізується на здачі в оренду нерухомого майна.   

У виданні також зазначають, що російська ООО «Строительная компания «Крымжелезобетон» відсутня у деклараціях Людмили Денісової за 2015 і 2016 роки. У коментарі журналістам свою причетність до неї Людмила Леонтіївна заперечила та заявила, що після анексії Криму Росією всі її активи були націоналізовані, тому на цей час ні вона, ні її родичі бізнесом на окупованій території не займаються.

Як писав «Вголос», 15 березня Верховна Рада обрала уповноваженим парламенту з прав людини депутата від фракції «Народний фронт» Людмилу Денисову. За відповідне рішення проголосували 280 депутатів за мінімально необхідних 226.

Перед голосуванням Денисова наголосила, що найголовніша проблема в Україні - це бідність і саме з нею необхідно боротися у першу чергу.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram