Порошенко призначив скандального генерала Литвина послом у Вірменії

Петра Литвина звинувачували в тому, що у серпні 2014 року він залишив своїх бійців на поталу проросійським бойовикам під Іловайськом.

Президент Петро Порошенко призначив послом України у Вірменії генерал-лейтенанта Петра Литвина. Відповідний указ розміщений на сайті глави держави

«Призначити Литвина Петра Михайловича Надзвичайним і Повноважним Послом України в Республіці Вірменія», – йдеться у повідомленні.

Як пише Українська правда, Петро Литвин з травня 2012 року був командиром 8-го армійського корпусу Сухопутних військ Збройних сил України. Під час війни на сході України перебував на посаді командувача військ сектора «Д».

Литвина звинувачували в тому, що у серпні 2014 року він залишив своїх бійців під Іловайськом, в результаті чого українські сили виявилися оточені проросійськими бойовиками. Втім, розслідування Тимчасової слідчої комісії Верховної ради показало, що інформація про втечу не відповідає дійсності.

Його старший брат Володимир Литвин – екс-спікер Верховної ради, а середній брат Микола Литвин – генерал армії України, колишній голова Державної прикордонної служби.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm