Польща бачить себе наддержавою і хоче контролювати Україну, - експерт

Польська влада бачить Польщу наднаціональною державою, яка хоче контролювати простір Міжмор'я, як це було у Середньовіччі, коли поляки в Україні були панами.

Про це у інтерв’ю кореспонденту «Вголосу» сказав директор центру «Українські студії стратегічних досліджень» Юрій Сиротюк.

«Поляки готові співпрацювати з Українською державою. Адже поляки завжди співпрацювали з нашою владою, вони завжди знаходили порозуміння з продажним, олігархічним українським керівництвом. Водночас у поляків є певні історичні ревнощі. І так склалось, що керівництво польської держави воює не з українською корумпованою владою, а з українською нацією, з нашим минулим. Доказ цьому – це  «антибандерівські» закони. Такою і надалі буде польська політика. До неї ми повинні звикнути. Ми бачимо, що її результатом є те, що чи не вперше соціологія показала: 40 % поляків негативно ставляться до українців. Якщо раніше поляки вважали нас сусідами і друзями, то зараз більшість розглядає українців, як ворогів. І це «досягнення» польських політиків», - наголосив Юрій Сиротюк.

Весь текст читайте за посиланням: 40 % поляків негативно ставляться до українців: «холодна війна»?

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm