Підліток-аутист викрав розвіддані США вдаючи главу ЦРУ

Підліток-аутист викрав розвіддані США, вдаючи главу ЦРУ

15-річний британський підліток здобув доступ до планів розвідувальних операцій США в Афганістані та Ірані, прикидаючись главою ЦРУ.

Про це повідомляє The Telegraph, посилаючись на слухання у суді, - пише Європейська правда.

Зі своєї спальні у Лестерширі, де він проживав із матір'ю, підліток Кейн Гембл, використовуючи «соціальну інженерію», отримав доступ до особистих та робочих облікових записів керівників деяких з найбільш потужних розвідувальних установ США.

Повідомляється, що підліток переконав працівників, які обробляють виклики в одній з інтернет компаній, він є Джоном Бреннаном, ще на той час директором ЦРУ, щоб отримати доступ до його комп'ютерів, а також до служби підтримки ФБР, вдаючи з себе заступника директора Марка Джуліано.

На слуханнях у лондонському суді стало відомо, що 15-річний Гембл, якому вже виповнилося 18, знущався зі своїх жертв в інтернеті, оприлюднюючи особисту інформацію, атакуючи їх дзвінками та повідомленнями, завантажуючи порнографію на їхні комп'ютери та контролюючи їхні айпади і телеекрани.

Він також викладав конфіденційну інформацію у Twitter та WikiLeaks, публікуючи, наприклад, хештег #freePalestine, та заявляючи, що уряд США "»вбиває невинних людей».

«Він повністю взяв під контроль цих людей, грав з ними, щоб зробити їхнє життя складнішим», - сказав суддя Хеддон-Кейв.

Серед цілей підлітка були також колишні міністр з питань внутрішньої безпеки та директор Національної розвідки США.

Вісім місяців хаосу, спричинено підлітком, завершилися у лютому 2016 року після того, як він отримав доступ до мережі Департаменту юстиції США протягом декількох днів. Зокрема, доступ до даних 20 000 співробітників ФБР та справи про вибух нафтової платформи Deepwater Horizon.

ФБР та секретна служба США були сильно занепокоєні з приводу матеріалу, який він побачив, тому вони негайно зв'язалися з поліцією Британії, яка арештувала хлопця.

Повідомляється, що Гембл визнав себе винним у десяти злочинах згідно із Законом про неправомірне використання комп'ютерних технологій. Однак дата винесення вироку поки не встановлена.

Медичні експерти зі сторони захисту стверджують, що підліток має розлад аутичного спектра.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram