Омелян заявив що з Укрзалізниці щороку крадуть 15 мільярдів

Омелян заявив, що з «Укрзалізниці» щороку крадуть 15 мільярдів

«Укрзалізниця» реально може бути найприбутковішою компанією в Україні або ж серед топ-3 компаній залізничних перевезень у Європі. Проте вона не є такою через те, що ніхто не думає про її розвиток. Натомість управлінці просто живуть сьогоднішнім днем і крадуть, як востаннє.

Про це заявив міністр інфраструктури України Володимир Омелян в ефірі одного з українських телеканалів.

«Відтак, я впевнений, що щороку на «Укрзалізниці» безслідно зникає щонайменше 15 мільярдів гривень. Це дуже великі гроші і для компанії, і для країни загалом», – зазначив міністр.

Омелян додав, що багато корупційних схем було розкрито, зокрема махінацію, через яку викривлювалася ціна на вагони «Укрзалізниці». Після цього прибуток підприємства зріс на 300 мільйонів гривень щомісяця.

На думку міністра, нове керівництво підприємства працює набагато краще, ніж попереднє, і чекає ефективної роботи від уряду.

«Ще одне питання – наскільки ефективною сьогодні є «Укрзалізниця», адже реально вона може бути компанією номер один в Україні або ж серед топ-3 компаній залізничних перевезень у Європі. Утім, вона не є такою через те, що ніхто не думає про її розвиток, а просто живуть сьогоднішнім днем і крадуть, як востаннє», – сказав Омелян.

На його думку, правоохоронці не займаються махінаціями, розкраданням та впливом різних груп, зокрема і кримінальних, на залізничне підприємство.

«Я не бачу серйозної роботи правоохоронних органів щодо усіх наданих мною фактів зловживань і корупції в компанії. Я лише знаю, що ГПУ веде кілька розслідувань, а НАБУ займається окремими епізодами. Що ж до решти правоохоронних органів, то мені нічого не відомо», – заявив глава Мінінфраструктури.

Як відомо, попередній глава «Укрзалізниці» Войцех Бальчун пішов у відставку у серпні 2017 року. На його місце було призначено Євгена Кравцова.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram