Нацполіція наполягає на посиленні відповідальності за статеві злочини проти дітей

Перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін наполягає на посиленні відповідальності за статеві злочини проти дітей.

Про це він написав на своїй сторінці у Facebook.

За даними Аброськіна, лише за останню добу було два жахливих факти знущання над дітьми.

«У Запорізькій області вчора в одному із селищ Бердянського району в результаті проведення слідчих дій було затримано місцевого жителя. Попередньо встановлено, що він увечері 13 січня за місцем проживання неприродним способом зґвалтував сина своєї співмешканки – п’ятирічного хлопчика», - написав він.

Також Аброськін додав, що у селі Балаклійського району на Харківщині затримано місцевого жителя, який, як попередньо встановлено, вдень 13 січня у своїй квартирі намагався неприродним способом зґвалтувати 11-річну дівчинку.

Він заявив, що покарання за такі злочини має бути посилено, оскільки нині відповідальність для збоченців «настільки гуманна, що дозволяє робити їм це знов».

«На часі внесення змін щодо посилення відповідальності за статеві злочини проти малолітніх та запровадження відкритого реєстру педофілів. Буду це повторювати та закликати законотворців до тих пір, поки це не станеться. Тільки так захистимо від покидьків наших дітей», - заявив Аброськін.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram