На Форумі місцевого розвитку обговорили ідею створення нового національного парку

На Форумі місцевого розвитку, що розпочався сьогодні, 21 червня, у м. Трускавець, що на Львівщині, спікери у межах панельної дискусії «Екологія Карпат» обговорили ідею створення нового національного парку на території Дрогобицького району Львівської області.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

«Була ідея – створення навколо Трускавця в межах Дрогобицького району великого національному парку, - зазначив заступник мера Трускавця Олексій Балицький. - Ми маємо хорошу потенційну можливість: велике родовище «Нафтусі», пам’ятку садово-паркового мистецтва». За його словами, майбутній парк можна назвати «Трускавець», «Спадщина Прикарпаття» чи «Нафтуся Прикарпаття».

Однак важливою є сама ідея зберегти відповідну територію, починаючи від Трускавця у сторону Східниці, включаючи курорт «Буковиця» та інші локації, а також надати їй нового життя. Олексій Балицький також додав: «У нас національні парки та всі об’єкти природо-заповідного фонду формувалися подалі від міських центрів. 7,2 % території від загальної площі Львівської області складають об’єкти природно-заповідного фонду. Відсоток досить малий, враховуючи те, що середньоєвропейський відсоток складає не менше 15%».

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram