Луценко забрав частину повноважень Холодницького

Генеральний прокурор України Юрій Луценко повідомив, що очліьник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький пішов у відпустку, тож його обов'язки виконують заступник і голова ГПУ.

Про це Юрій Луценко сповістив на брифінгу в понеділок, пише УП.

Так, очільник ГПУ розповів, що голова Спеціалізованої антикорупційної прокуратури вирішив піти у відпустку і гарантував, що надасть пояснення і працюватиме із Кваліфікаційно-дисциплінарною комісією прокурорів.

«САПом керує наразі перший заступник Холодницького (Максим Грищук), але тут є одна дуже специфічна ситуація…», - виголосив він.

Юрій Луценко пояснив, що заступник виконує не всі обов'язки голови, а лише ті, які стосуються діяльності безпосередньо САП. Повноваження ж Холодницького як заступника генпрокурора частково взяв на себе сам Луценко, адже його заступники чи будь-хто інший з ГПУ не має права виконувати цю роботу.

«Це дуже маленькі функції, наприклад, підписи по підозрах щодо окремої категорії підозрюваних», - зазначив генпрокурор.

Луценко розповів, що зокрема підписав підозру в корупції адвокату заступника вінницької регіональної прокуратури, який разом з чиновником вимагав хабар.

За словами генпрокурора, також за відсутності Холодницькго від підписуватиме зміни в складі групи прокурорів.

Водночас, наголосив голова ГПУ, є частина повноважень Холодницького, які не може виконувати навіть генпрокурор.

Щодо цього Луценко дорікнув законодавству, що не дає можливості іншим чиновникам повноцінно виконувати обов'язки голови САП на час його відсутності.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram