Книжкові новинки та цікаві майстер-класи у Львові стартував 11-й Дитячий форум фото

Книжкові новинки та цікаві майстер-класи: у Львові стартував 11-й Дитячий форум (фото)

10.05.2018 11:06
Зображення 1 / 7 Використовуйте клавіші для перегляду
Сьогодні, 10 травня, у Львові, у Палаці мистецтв, стартував 11-й Дитячий форум. До 13 травня його відвідувачі зможуть не лише придбати книжкові новинки, а й взяти участь у різноманітних майстер-класах та іграх для малечі.

Про це повідомляє кореспондент «Вголосу».

Під час урочистого відкриття, зокрема, представили переможців «Книгоманії» – найкращих юних читачів України. Загалом упродовж кількох днів у Палаці мистецтв на відвідувачів очікують багато літературних, культурних, мистецьких, освітніх та спортивних заходів.

Серед них – конкурси, квести, роботи, віртуальна реальність, ігри, майстер-класи, наукові досліди, спортивні розваги, події для дошкільнят та батьків, а також новинки для дітей від українських видавців на книжковому ярмарку. Задіяні різні інституції — і музеї, і бібліотеки, і театральні студії. А 11 травня відбудеться читацька революція.

Книгомани захоплять владу у Львівській обласній державній адміністрації і дізнаються, які книжки читають керівники області. Початок революції о 10:00. Долучатися можуть всі охочі.

Зазначимо, учасниками Дитячого форуму є 117 організацій – видавництва, музеї, бібліотеки, театральні студії, танцювальні студії та 503 особи – автори, науковці, перекладачі, ілюстратори, майстри, науковці, керівники культурних та освітніх організацій, спортсмени, бібліотекарі. Допомагають у організації дійств 140 волонтерів.

 

«Вголос»


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm