Екологи-вбивці двох працівників Карпатського біосферного заповідника звільнили через браконьєрство

Екологи-вбивці: двох працівників Карпатського біосферного заповідника звільнили через браконьєрство

Двох працівників Карпатського біосферного заповідника звільнили з роботи за підозрою у незаконному полюванні, ще трьом оголосили догани.

Про це повідомили у прес-службі Мінекології. 

Зазначається, що 3 листопада на території заповідника знайшли рештки оленя благородного та м'ясо ведмедя бурого, а також знаряддя полювання.

Шкода, заподіяна внаслідок незаконного вбивства оленя благородного, була оцінена в 16,5 тисяч грн. Експертиза останків ведмедя бурого триває.

«Особливістю ситуації стало те, що у незаконному полюванні під підозрою опинилися працівники служби державної охорони Карпатського біосферного заповідника, а саме інспектор ПЗФ I категорії  Шемота М.В. та майстер з охорони природи цього ж відділення Сухан В.В», – йдеться у повідомленні.

За фактом незаконного полювання правоохоронні органи відкрили кримінальне провадження, а в заповіднику провели службове розслідування. На цей час п'ятьох працівників заповідника усунули від роботи.

За результатами розслідування, двох працівників звільнили, ще трьом оголосили догани. Матеріали службового розслідування передали правоохоронцям.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Загрузка...
Завантаження...
RedTram
http://joxi.ru/82Q4PW8IjpQ3Lm