До Дня ЗСУ Скрипка презентував патріотичний Марш Нової Армії України ВІДЕО

До Дня ЗСУ Скрипка презентував патріотичний «Марш Нової Армії» України (ВІДЕО)

До Дня Збройних сил України відомий український співак Олег Скрипка презентував відео на пісню «Марш Нової Армії».

«Присвячуємо її героям, які захищають Батьківщину і стали частиною нового війська України», – написав Олег Скрипка у своєму блозі на сайті «Сегодня».

Він відзначив, що ідея створення такого маршу походить із фронту.

«Ми співали нашим бійцям кілька імпровізованих концертів, один з яких – у Дебальцевому. Тоді його ще контролювали українські підрозділи.

Там познайомився із солдатом-добровольцем Аріславом Пастернаком. Ми вшановували пам'ять воїнів, загиблих напередодні від ворожого мінометного вогню. Тоді й народилася ідея «Маршу Нової Армії», – розпвів Скрипка.

Під час обговорення пісні з бійцями дійшли до думки, що це має бути не звичайний урочистий марш, який усі звикли чути на військових парадах.

«Країна потребує гімну справжніх українських героїв. Які вистояли в Іловайську, Дебальцевому, Пісках, Авдіївці, інших містах і селищах Донбасу. Яких ворог назвав кіборгами за їхню крицеву стійкість, виявлену у Донецькому аеропорті. Згодом цю ідею підтримали мої друзі рок-музиканти: Тарас Чубай, Сергій Фоменко, Іван Леньо, Сергій Жадан, Олег Михайлюта (Фагот), Тарас Компаніченко, Сашко Положинський, Сергій Танчинець, Сергій Василюк, Юрій Журавель», – написав співак.

Відео, за словами Скрипки, відзняли у приміщенні Малої опери у Києві. Слова гімну – це видозмінений твір «Зродились ми великої години..» Олеся Бабія. Кліп знімала творча команда, що наприкінці літа 2014-го започаткувала знані серед фронтовиків і волонтерів творчі зустрічі у Головному військовому клінічному госпіталі МО України.

 

«Вголос»

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram