Денісова вимагає від радника Путіна надати інформацію про дійсний стан Сенцова

Денісова вимагає від радника Путіна надати інформацію про дійсний стан Сенцова

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Людмила Денісова звернулася до радника президента Росії Михайла Федотова з вимогою повідомити про стан здоров’я заручника Кремля режисера Олега Сенцова.

Про це Людмила Денісова написала на своїй сторінці у Facebook.

«У зв’язку з інформацією, що в Олега сталася друга криза, прошу проінформувати мене про дійсний стан здоров’я Сенцова та надати відповідні підтверджуючі документи. Також я звернулась до Генерального секретаря Ради Європи Турбйорна Ягланда, до Верховного комісара ООН з прав людини Зейд Раад аль Хусейна та до Комісара Ради Європи з прав людини Дуні Міятович», - написала вона.

Омбудсмен просить сприяти медичному обстеженню Сенцова українськими та іноземними лікарями і його звільненню на гуманітарних підставах.

Наразі Олег Сенцов голодує уже 68 днів.

Нагадаємо, бранець Кремля Сенцов дорікнув українській владі за бездіяльність.

Мати Сенцова звернулася до Путіна з проханням помилувати сина.

Як відомо, 14 травня незаконно засуджений в Росії Олег Сенцов почав безстрокове голодування, вимогою якого є звільнення українських бранців Кремля. 

Український режисер Олег Сенцов сказав, що голодуватиме навіть до фатального кінця.

Нагадаємо, Уповноважений Верховної Ради України Людмила Денісова заявила, що керівництво російської колонії не пустило її на зустріч із Олегом Сенцовим та відмовилось надавати будь-яку інформацію. Російський омбудсмен Тетяна Москалькова стверджує, що він припинив голодування.

Окрім того, 5 липня двоюрідна сестра незаконно засудженого в Росії Олега Сенцова вперше за 4 роки зустрілась з братом.

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram