Земельні ділянки які у нас є – це життя яких у нас немає

Земельні ділянки, які у нас є – це життя, яких у нас немає

Репортаж із Бродів
 Проблема маленького містечка, інколи – як проблема всієї країни… Вчора у місцевому Бродівському суді відбулось перше судове засідання у справі міського голови А.Белея проти районної організації ВО «Свобода». Міський голова звинувачує районну організацію у розповсюдженні через листівки неправдивої інформації про фальсифікацію рішення апаратом міської ради. Було б добре зареєструвати зустрічну позовну заяву на міського голову у справі анархії, фальсифікації та диверсії у діях щодо вирішення питання виділення земельних ділянок учасникам сьогоднішньої російсько-української війни.

Анархія

На одній із останніх сесій Бродівської міської ради під час розгляду земельних питань вдова загиблого Альбіна Поцілуйко сказала: «Мені встидно, що мій чоловік був в АТО».  (Посилання на відео: https://www.youtube.com/watch?v=fPwq4C0yru8 )

Відповідно до Статті 15 Закону України Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту: «Земельні ділянки для індивідуального житлового будівництва, садівництва і городництва відводяться зазначеним особам [інвалідам війни і сім'ям загиблих військовослужбовців – М.Г.] у першочерговому порядку».  

Натомість, не зрозуміло як формується подібна черга на отримання земельних ділянок у Бродівській міській раді: одним дають, іншим відмовляють, третім кажуть шукати собі самим, сім’ї загиблих чомусь  не у «першочерговому порядку»…  Паралельно з цим виділяють землю сімом особам із родини голови бюджетної комісії міської ради, спеціально скликають позачергову сесію для затвердження проекту землеустрою невістці міського голови (площа 0,3 га).

Фальсифікації

З відповіді Бродівської міської ради на депутатський запит депутата Львівської обласної ради від ВО «Свобода» Михайла Нискогуза (від 18.08.2016), дізнаємось, що станом на 20 липня 2016 р. до Бродівської міської ради подано 236 заяв на земельні ділянки для житлового будівництва, з них – «позитивно вирішено заяви десяти громадян». І у цьому переліку прізвища Альбіни Поцілуйко, вдови Марії Грішиної та матері загиблого Марії Крутяк.

Однак, жодного позитивного вирішення питання із наданням земельної ділянки не має і це вже друга брехня…

31 травня 2016 р. з ініціативи фракції ВО «Свобода» у Бродівській міській раді було внесено пропозицію включити у Проект рішення «Про надання дозволу на розробку детальних планів територій земельних ділянок в м.Броди по вул.Заставки для учасників АТО» (загальна площа 0,6 га) окрім чотирьох учасників рос.-укр. війни – прізвища вищезазначених А.Поцілуйко, М.Крутяк та М.Грішиної. Пропозиція пройшла. Однак, коли після сесії А.Поцілуйко звернулась до міської ради для з’ясування подальших процедурних кроків з виготовленням документації – виявилось, що їхні прізвища кудись зникли з проголосованого Проекту рішення.

За кілька днів після резонансу від таких дій міської ради – прізвища А.Поцілуйко, М.Крутяк та М.Грішиної появляються у Проекті рішення, але вже у зовсім іншому формулюванні, аніж у тому за який проголосували депутати і це формулювання немає ніякої юридичної сили, щоб розпочати процес оформлення документів на земельну ділянку. У виправленому Проекті рішення написали: «Після затвердження детального плану території та наявності необхідної кількості земельних ділянок надати земельні ділянки (дозвіл на проект землеустрою щодо відведення) громадянам Поцілуйко А.В., Крутяк М.Й., Грішиній М.Р.».

Диверсія

Наступне судове засідання відбудеться 29 вересня о 14.30. Депутати Бродівської міської ради від ВО «Свобода» чекають, що міський голова надасть їм аудіозапис вищезгаданих сесій (відповідне депутатське звернення було скероване ще 21 липня 2016 р.). Це буде важливим доказом у суді щодо неправоти міського голови А.Белея.

Нікому не повинно бути соромно, що чийсь чоловік, батько чи син захищає Україну.

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram