Шляхи уникнення екологічної катастрофи для Львова та України

Шляхи уникнення екологічної катастрофи для Львова та України

Проблема відходів болюча для усієї України. На жаль, критично низький рівень довіри до влади, особливо на місцях, не сприяє в подальшому поступі.
Проблема відходів болюча для усієї України. На жаль, критично низький рівень довіри до влади, особливо на місцях, не сприяє в подальшому поступі. Люди не сприймають тих директив, що «виходять» з владних кабінетів. Що робити, як виходити з скрутного становища?
Слід відмітити простих рішень вже небуває, сьогодення можна окреслити поняттям - динамічна складність.

Копия DSC06450.JPG 

Саме для вирішення таких складних питань за ініціативою ГО «Український центр стратегій та розвитку» було представлено концептуальну програму поводження з відходами свого часу розроблену «Аналітичним центром «Експерт-група». Ядро програми – Індустріальні ЕкоПарки. Програма розроблялась у 2012 році.

Копия DSC06456.JPG 

Отже, пропонується кілька круглих столів з виробниками обладнання, представниками фінансових установ, представниками органів місцевого самоврядування. Після відпрацювання чітких, конкретних кроків, планується представити «дорожню карту» очільниками області і не лише Львівської. 

Проблема Львівщини, ще й у тому, що відсутня цілісна обласна програма поводження з ТПВ, як це передбачено законодавством України. Фактично, розроблений «Експерт-групою» проект, що передбачає кластерний підхід, єдину тарифну політику, систему сміттєперевантажувальних станцій, двоетапне перевезення і є цією програмою. Важливо відзначити, що західні партнери, зокрема ЄБРР передбачають виділення фінансування під проекти поводження з ТПВ, лише за кластернним підходом.

Результатом роботи стало рішення підготувати відповідну резолюцію та доопрацювати програму. 

 

 

Слайди з презентації програми поводження з відходами

Вартість програми приведено в цінах 2012 року.

Слайд01.JPGСлайд02.JPGСлайд03.JPGСлайд04.JPGСлайд05.JPGСлайд07.JPGСлайд08.JPGСлайд09.JPG 

Слайд10.JPGСлайд11.JPGСлайд12.JPGСлайд16.JPG 

 

Слайд13.JPGСлайд14.JPGСлайд15.JPGСлайд17.JPGСлайд18.JPGСлайд19.JPGСлайд20.JPG

 


КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram