Прояв клінічної форми психопатії у Луганську

Прояв клінічної форми психопатії у Луганську

Заслужений вчитель України, засновник групи аналітиків "Галицький аналітичний центр"
 

В окупованому Луганську новітні варвари і духовні внуки «залізного» Фелікса відкрили погруддя Сталіну. Подія нікого не здивувала, адже при владі на окупованій території вишколені Путіним люди без роду і племені , без будь-яких моральних принципів. Луб’янка і Сандормох, Дем’янів Лаз і тюрма на Лонцького у Львові, Катинь і Биківня були їхніми університетами, де Сталін і його криваві поплічники вчили своїх сатанинських послідовників бути заплечних справ майстрами..

Європа на цей випадок закриє очі, як і США чи Ізраїль, як традиційно мовчать про катівське ремесло Сталіна. Уявімо собі, що десь в Австрії чи в Баварії німецькі неонацисти відкрили б пам’ятник другові Сталіна – Адольфу Гітлеру. Всі б газети захлинались від обурення. А тут Україна! Тут можна. Сталін був союзником і другом альянтів під час Другої Світової війни.

Звіряча жорстокість Сталіна, як і всієї верхівки СРСР втричі перевершила Гітлера і його варварів типу Гіммлера чи Кальтенбрунера. Великий кормчий Мао, сімейство корейських Кімів чи Пол Пот були лише талановитими учнями більшовицького вождя та створеної ним системи. А деякі історики чи письменники порівнюють його з Нероном чи Тимуром. Куди їм до Джугашвілі!

Гекатомби трупів безневинних людей полишив по собі Сталін і його озвіріла орда у 20-50-их рр. ХХ ст. Прощення тому виродку не бути може ніколи! І Нюрнберг, хай умовний – все-одно мусить бути! Хай і через кілька поколінь. Знайдуться і послідовники американського сержанта Вуда.

Україна від цього більшовицького супер-ката і некерованого монстра постраждала найбільше. І, це очевидно, знають усі громадяни України, але деякі схвалюють  такі  заходи. Його адепти, що живуть на сході і своїм примітивним розумом не можуть усвідомити звірячого оскалу їхнього духовного наставника. Їм замало 40 років пустині.

Хто ж нині може наважитися відкривати погруддя цьому державному садистові? Відомо: епігони комунізму, перевертні всіх мастей, адепти великої імперії під назвою СРСР, палкі прихильники нинішнього президента Росії, захисники імперського духу, яких ще чимало і в Україні, осквернителі святинь, геббельси помпезної фальші і тотальної брехні, що навчали талановитих учнів ІІІ Рейху, гонителі історичної правди, що приписують Москві Київську Русь і діяння князя Володимира, пособники російського імперіалізму, які і надалі, бодай в уві сні співають: «Ширака страна мая радная», політичні нахаби, які провокують міжнародні конфлікти. Ось ця бузувірська рать «нині і во віки віків» готова ставити пам’ятники кривавому деспоту і «локомотиву історії» та «батькові всіх народів». Звичайно, тих, яких він винищив.

А ось сталінізм у дії. Наведемо жахливий напис із щоденника української патріотки Оксани Головід, яка описала страхіття львівських тюрем і свого перебування в радянсько-сталінському раю під промовистою вивіскою – «ГУЛАГ».

Цитуємо за оригіналом. «В Замартинівській тюрмі трупів годі вже було впізнати, лежали розкидані, набрякли, посиніли, покривавлені, вже чорною своєю кров’ю. Ми  перейшли у відкриті  камери, страхіття й це зробили люди? Це монголо-татарські варвари, дикі садисти ще й 20 ст. Крики, плачі, нарікання, дещо розпитували у людей, яких теж у розпуці розшукували своїх рідних… Вирішили їхати в тюрму Бригітки, тут ще більше убитого, замученого народу, всі в розпуці шукають своїх рідних… В камерах лежали гори трупів поскладані високо на 2 і більше метра. При стіні розп’ята жінка, вирізані груди, брюшина звисла донизу, руки пробиті, очі виколені – садизм з насолодою. Друга, третя камера – теж страхіття, відрізані пальці, вирвані язики, волосся зі шкірою, глибокі рани…». Нехай читачі мені вибачать за ці описані жахіття, але забути про них ми не маємо права. На тисячу років!

З директором школи ім. М.Шашкевича, що у Львові – Василем Бенем вчинили ще лютіше, ніж описує ця героїчна жінка.

Сьогодні. Чи треба нагадувати читачам, що робили садисти з нашими полоненими на українських окупованих територіях. Чи з цивільним населенням. Це ті ж самі послідовники Сталіна. На світлині в газеті «День» бачимо молодих школярів біля погруддя Сталіну. Їх  сюди привели вчителі!!! Їх сюди відпустили матері!

І ось на днях ще один приклад садизму. В Донбасі звірі в людській подобі – так звані вояки ДНР-ЛНР, по-звірячому познущалися з української вчительки, а потім її вбили.  Це і є типові представники «русского мира».

В Сирії «відважні» російські пілоти бомблять школи і вбивають малечу. Саме так як заповідав Сталін.

Тінь володаря демонів – Вейзевула, що воплотився у металі на Донбасі, знову нависла над Україною.

А в Мінську «великі гуманісти» збираються амністувати на Донбасі чортяче плем’я і зробити з нього послужних і толерантних громадян нашої держави.ф

 

 


ЗА ТЕМОЮ
КОМЕНТАРІ

Завантаження...
RedTram